SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Uczniowie kl. III na zajęciach edukacji wczesnoszkolnej zapoznawali się ostatnio z rycerskimi tradycjami oraz tajemnicami starych zamków. Podsumowaniem tematu było wykonanie makiet zamków.

Dzieci na lekcjach poszerzały swoje wiadomości związane z wybranymi wydarzeniami historycznymi, architekturą epoki średniowiecza, kulturą i tradycjami w okresie średniowiecza. W ramach zajęć technicznych uczniowie wykonali makiety zamków, których zdjęcia można zobaczyć poniżej. Zamki zostały wykonane z różnej wielkości pudełek. Uczniowie konstruując zamki nie zapomnieli także o fosie, moście zwodzonym czy basztach. Zapraszamy do obejrzenia galerii prac!

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com