SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Nasza szkoła wzięła udział w V edycji Akademii Czystych Rąk Carex, promującej wśród uczniów prawidłowe nawyki mycia rąk.

Głównym celem programu było przekazanie dzieciom podstawowej wiedzy z zakresu higieny i profilaktyki zdrowia. Akademia Czystych Rąk Carex realizowana była pod patronatem Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.
Podczas zajęć zostały utrwalone prawidłowe nawyki mycia rąk. Dzieci otrzymały naklejki z instrukcją mycia rąk, naklejki-odznaki. Chlip i Chlap – antybakteryjni eksperci – zapoznawali uczniów z tematyką higieny. Szkoła w ramach tego programu dostała także zestawy mydeł antybakteryjnych, które zostały umieszczone w szkolnych łazienkach.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com