SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W środę 29.04.2015 r. drużyna naszej szkoły wzięła udział w konkursie „Europejska Corrida Ortograficzna” zorganizowanym przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Zuzanna Nocoń (kl. II) i Szymon Przemyk (kl. III). Tegoroczną tematyką konkursu były zwierzęta – zarówno polskie jak i te bardziej egzotyczne. Uczniowie uzupełniali dyktando, rozwiązywali krzyżówki i rebusy, a na koniec przy pomocy słownika ortograficznego walczyli z „bykami”. W konkursie brało udział 7 drużyn.
Zajęliśmy 4 miejsce – bardzo niewiele zabrakło do miejsca na podium. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrodę książkową.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com