SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0028 kwietnia 2015 r. uczniowie ZSP Wisła Wielka wyruszyli w teren na podbój śmieci. Akcja ta była związana z przypadającym 22 kwietnia Dniem Ziemi.

Uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej wyposażeni w worki, jednorazowe rękawice, a nawet w dwókołowe wózki, wraz z opiekunami udali się na wyznaczone ulice, aby zmierzyć się z odpadami bezmyślnie wyrzucanymi przez tych, którym czystość naszego środowiska jest jeszcze obojętna. Tym razem śmieci nie było tak dużo jak w poprzednich akcjach, co świadczy o tym, że nasza świadomość ekologiczna jest coraz lepsza. Uczniowie zadowoleni i trochę zmęczeni wrócili do szkoły, by złożyć swoje "łupy" w jedno miejsce, skąd zostały zabrane przez Zieleń Miejską.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com