SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Ojciec Święty Jan Paweł II to postać, która dla każdego Polaka ma ogromne znaczenie i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Dlatego też uczniowie naszej szkoły zorganizowali 29.04.2015 r. w miejscowym kościele "Wieczór Papieski".

Do programu tego wieczoru należały wiersze Jana Pawła II i o Janie Pawle II, piosenki, które papież lubił śpiewać i te, które nawiązywały do jego życia. Były też cytaty z przemówień Ojca Świętego oraz pokaz multimedialny o papieżu. Obecni na tym wieczorze wychodzili z kościoła zachwyceni, wzruszeni, a przede wszystkim szczęśliwi, że znów mogli poczuć obecność naszego wielkiego rodaka i świętego człowieka. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za wspieranie nas w tym przedsięwzięciu, panu organiście H. Laponiowi oraz Aurelii, Magdzie, Antkowi, Monice i Sabinie za pomoc w organizacji tego wieczoru.

Barbara Uszok, Katarzyna Dudek, Anna Kozyra


Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com