SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.006.05.2015 r. w sali Ośrodka Hodowli Żubrów i Edukacji Leśnej w Jankowicach odbyła się IV edycja konkursu przyrodniczego dla klas II i III „Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach?”.

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkolno–Przedszkolny w Studzienicach we współpracy z Nadleśnictwem Kobiór.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Bobiec i Łukasz Wilczyński (klasa III). Do rywalizacji stanęło 8 drużyn. Zawodnicy zmierzyli się z różnymi pytaniami, zagadkami i łamigłówkami przyrodniczymi. Z okazji 150-lecia hodowli żubrów pszczyńskich, konkurs w głównej mierze poświęcony był tym zwierzętom. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat ich trybu życia, rozpoznawali tropy oraz imiona pszczyńskich żubrów. Były także pytania o warstwy lasu, quiz „Co wiemy o lesie?”. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce!!! Gratulujemy!!!

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com