SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W Bibliotece w Wiśle Wielkiej odbyły się kolejne spotkania Klubu Książki „Mały Czytacz”.

25 kwietnia poznawaliśmy świat zwierząt i książkę „Wielkie czyny szympansa Bajbuna Mądrego” autorstwa Kamila Giżyckiego. Wspólnie kroczyliśmy przygotowaną wcześniej leśną ścieżką, wiodącą do skarbu i rozmawialiśmy o (nie)naszych zwierzętach. Z kolei 9 maja poznawaliśmy łobuzerskiego chłopca, tytułowego bohatera książki Astrid Lindgren „Emil ze Smallandii”. Ulubionym gadżetem małego złośnika była jego czapka cyklistówka, teraz my też mamy swoje własne czapki :)

Następne spotkanie Klubu odbędzie się wyjątkowo w piątek 15 maja w godzinach 15.15-16.30.

Aleksandra Sobańska

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com