SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniach 20-21.05.2015 r. odbył się dwuetapowy egzamin na kartę rowerową.

Podczas I etapu 11 uczniów kl. IV i 2 uczniów kl. III rozwiązywało test sprawdzający wiadomości teoretyczne uczniów ubiegających się o kartę rowerową. Podczas II etapu uczniowie sprawdzani byli z praktycznej jazdy na rowerze. Tor jazdy przygotował pan Marek Smołka na sali gimnastycznej, gdyż zła aura nie pozwoliła nam rozstawić miasteczka ruchu drogowego na dziedzińcu szkoły. Do egzaminu uczniowie przygotowywali się na technice, zajęciach świetlicowych, podczas zajęć Edukacji komunikacyjnej i na spotkaniach z pielęgniarką szkolną, gdzie nabywali wiedzę o pierwszej pomocy. Nadzór nad całością sprawowała pedagog pani Mirosława Uszok. Gratulujemy wszystkim zdającym.

Mirosława Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com