SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 08.06.2015 r. klasy Ia, Ib i II pojechały na wycieczkę do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu.

Na miejscu dzieci miały możliwość zobaczyć leśne zwierzęta tj. sarny, jelenie, dziki, żubry i króliki. Następnie uczestniczyły w pokazie lotów ptaków drapieżnych, była też okazja poszerzyć swoją wiedzę o wiele cennych informacji na ich temat. Po pokazie przyszedł czas na obserwację sów i zapoznanie się z ich zwyczajami. Później dzieci spacerowały alejką bajkową i oglądały bohaterów różnych dziecięcych bajek. Nie zabrakło też czasu na wesołą zabawę na placu zabaw i zakup pamiątek. Wszyscy dobrze się bawili, a dobre humory nie odstępowały nas ani na krok.

Joanna Janik-Zemczak

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com