SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.002 czerwca na Stadionie Miejskim w Pszczynie odbył się Finał Czwartków Lekkoatletycznych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Karol Nowok, Kamil Kwoska, Krzysztof Kwoska, Natalia Pająk, Patryk Solarski, Angelika Dziadosz, Ewelina Bawaj, Magda Kukuczka, Julia Schymura, Natalia Brudek, Emilia Skrzypczyńska, Igor Panol, Sandra Sinka, Aleksandra Solarska, Małgorzata Kolarczyk. Trzy nasze uczennice - Ewelina Bawaj, Natalia Pająk i Angelika Dziadosz - zakwalifikowały się na Ogólnopolski Finał Czwartków LA, który odbędzie się w Łodzi w dniach 19-21 czerwca 2015 r. Życzymy powodzenia!

Marek Smołka

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com