SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 11 czerwca 2015 r. na Stadionie Miejskim w Pszczynie odbyła się Spartakiada Lekkoatletyczna szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Sylwia Hycz w biegu na 60 m, Szymon Skaźnik w biegu na 60 m, Angelika Dziadosz w biegu na 60 m, Krzysztof Kwoska w biegu na 60 m, Natalia Pająk w Biegu na 300 m, Kamil Kwoska w biegu na 300 m, Małgorzata Kubica w skoku w dal, Bartłomiej Szuster w skoku w dal, Zuzanna Paszyna w skoku w dal, Szymon Czembor w skoku w dal, Kinga Pająk w rzucie piłeczką palantową, Julia Schymura w rzucie piłeczką palantową, Patryk Baron w rzucie piłeczką palantową. W sztafecie 10x50 m startowali: Julia Schymura, Agata Nowok, Małgorzata Kolarczyk, Aleksandra Solarska, Małgorzata Kubica, Marcin Szewczulak, Igor Panol, Karol Tomża, Patryk Baron, Maciej Obelnicki. Wielkie brawa dla Julii Schymury, która zdobyła brązowy medal w rzucie piłeczką palantową.

Marek Smołka

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com