SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0023.06.2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się Piknik Rodzinny. Piknik ten odbył się z okazji Dnia Matki i Ojca, a przygotowany był przez uczniów i nauczycieli.

Na początku złożyliśmy naszym kochanym rodzicom życzenia, a uczennice z kółka wokalnego zadedykowały wszystkim rodzicom piosenki, które specjalnie przygotowały na tą okazję. W dalszej części pikniku zaprezentowały się zerówki, pokazując tańce współczesne. W czasie tego rodzinnego spotkania nie mogło zabraknąć sportowych konkurencji z udziałem zarówno rodziców jak i dzieci. I mimo że pogoda nam nie dopisała, wszyscy świetnie się bawili na sali gimnastycznej w szkole. Rodzice chętnie zgłaszali się do różnych zabaw i chętnie też konkurowali z dziećmi. Do jednej z najbardziej zabawnej konkurencji należało przeciąganie liny, gdzie ostatecznie rodzice zostali zwycięzcami. Nie zabrakło też emocji i głośnego dopingu podczas meczu w dwa ognie pomiędzy rodzicami a dziećmi.

Zawody sportowe przeplatane były występami uczniów. Młodsze klasy oprócz występów artystycznych przygotowały konkurs plastyczny na rozpoznanie portretów swoich rodziców. Kółko taneczne z kl. IV zaprezentowało bardzo rytmiczne i szybkie układy taneczne. W czasie pikniku wystąpiły także laureatki konkursu piosenki angielskiej. Podczas zabaw i konkurencji wszystkim dopisywał świetny humor. Żal było kończyć ten udany pierwszy Rodzinny Piknik. Każdy uczestnik tego spotkania mógł poczęstować się ciastem, a rodzice mogli także wypić kawę, za co bardzo dziękujemy Radzie Rodziców i za wszelką inną pomoc w organizacji tego wspaniałego i udanego przedsięwzięcia.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com