SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00We wtorek 1 września 2015 r. o godz. 9.00 miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej.

Uroczystość z udziałem nauczycieli, uczniów, rodziców pierwszoklasistów oraz dzieci z zerówki, rozpoczęła się występem uczniów z klasy piątej. Następnie głos zabrał Dyrektor Mirosław Polok, który szczególnie serdecznie przywitał pierwszoklasistów życząc im, by szybko zaaklimatyzowali się w naszej społeczności szkolnej. Dyrektor wraz z wychowawcami kl. Ia i Ib wręczył wszystkim pierwszoklasistom rogi obfitości, przygotowane przez rodziców uczniów. W dalszej kolejności Dyrektor podał przydział wychowawstw i sal lekcyjnych. Kończąc życzył wszystkim pomyślności i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com