SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Masz wolny czas? Zapisz się do Koła Młodych Plastyków.

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zaprasza wszystkie dzieci szkoły podstawowej, które chcą uczęszczać na bezpłatne zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Bożenę Kanię na terenie szkoły w Wiśle Wielkiej. Koło Młodego Plastyka spotykać się będzie raz w tygodniu w poniedziałki po lekcjach o godzinie 14.20 i trwać będzie półtorej godziny. Zapraszamy!

Bożena Kania

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com