SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Akcja Sprzątania Świata jest akcją, która co roku przypada na trzeci weekend września. Biorą w niej udział ci, którym nie jest obojętny los i wygląd naszej Ziemi.

Uczniowie oraz nauczyciele ZSP w Wiśle Wielkiej także przyłączyli się do tych, którym zależy na czystości swojej miejscowości. W dniu 18.09.2015 r. o godzinie 11.00 grupy uczniów klasy IV, V i VI  wraz z opiekunami wyruszyły „na podbój śmieci”. I tym razem, jak co roku, worki wypełniły się różnymi odpadami. Uczniowie, choć zmęczeni, byli zadowoleni, że mogli przyczynić się do upiększenia swojego miejsca zamieszkania. Bardzo zadowalające jest to, że dzieci czują się społecznie odpowiedzialne za wygląd swojej „małej Ziemi”, z chęcią podejmują  działania mające na celu ochronę przyrody.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com