SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Uroczystym dniem w naszej szkole był dzień 30.09.2015 r., gdyż był to Dzień Chłopca. Dziewczyny jak co roku przygotowały swoim kolegom wiele niespodzianek.

Na początku odśpiewały chłopakom uroczyste 100 lat, a później przedstawiły super taniec dla super kolegów. Następnie został przeprowadzony konkurs z udziałem chłopców z klas młodszych i starszych. Konkurencje były typowo babskie, ale chłopcy dzielnie się z nimi zmagali. W ostateczności najlepszymi w konkursie okazali się koledzy z klasy II i VI. Na zakończenie chłopcy dostali od dziewczyn słodkie prezenty. Oczywiście dziewczyny nie zapomniały o "dorosłych chłopcach" w szkole, którzy również dostali prezenty przygotowane przez żeńską część Rady Uczniowskiej.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com