SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej odbyła się uroczysta akademia z udziałem całej społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej.

Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów klasy III pod kierunkiem wychowawczyni klasy - Pani Beaty Chrobok.  Uczniowie dziękowali wszystkim pracownikom szkoły, składali  najlepsze życzenia oraz wręczyli róże. Prezentem dla wszystkich, małych i dorosłych, była bajka  pt.: „Szewczyk Dratewka”. Akademia była okazją do wręczenia nauczycielom i pracownikom Zespołu nagród „Dyrektora Szkoły”. Wręczając dyplomy podziękowania dyrektor Mirosław Polok podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom za zaangażowanie i włożony trud w codziennej pracy. Jednocześnie do wszystkich zebranych dyrektor skierował życzenia wszelkiej pomyślności.

Beata Chrobok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com