SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 30.10.2015 r. uczniowie klasy Ia i Ib złożyli uroczyste ślubowanie. Jest to jeden z najważniejszych i najbardziej radosnych dni w czasie roku szkolnego.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: najmilsze dziecięcemu sercu osoby – rodzice i dziadkowie, zastępca burmistrza Pani Barbara Sopot-Zembok, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pan Mirosław Polok oraz nauczyciele i uczniowie.
Pierwszoklasiści pod opieką swoich wychowawczyń – Pani Anny Kozyra i Pani Agnieszki Marcinkowskiej – przygotowali program artystyczny. W pięknie udekorowanej na tę okazję sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.
Kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie. Następnie wszyscy uczniowie klas pierwszych dostąpili zaszczytu pasowania na ucznia przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, która dotykała symbolicznym ołówkiem ramienia każdego pierwszaka. Potem z rąk pana dyrektora uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne, książki zakupione przez rodziców, a z rąk Pani Barbary Sopot-Zembok drobne upominki. Na koniec pan dyrektor Mirosław Polok oraz zastępca burmistrza Pani Barbara Sopot-Zembok skierowali do pierwszoklasistów ciepłe słowa, witając ich wśród „braci uczniowskiej” oraz życzyli wielu sukcesów w nauce.
W dalszej części uroczystości uczniowie klasy IIa i IIb wraz z wychowawczyniami - Panią Elżbietą Winkler oraz Panią Joanną Janik-Zemczak - powitali pierwszaków i rozdali prezenty.
Podczas uroczystości prowadzonej przez uczennice kl. IV – Julię Bobiec i Karolinę Moczała – zarówno pierwszaki jak i uczniowie klas IIa i IIb zaprezentowali się wspaniale.
Z całą pewnością dzień ten pozostanie na długo w pamięci pierwszoklasistów i ich rodziców. 

Anna Kozyra

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com