SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W poniedziałek 23.11.2015 r. w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla szkół uczniowie klasy Ia, Ib i III obejrzeli spektakl "Historia Śnieżki" z Teatru Maska w Rzeszowie.

Natomiast 24.11.2015 r. klasy I-III wyjechały do Multikina w Czechowicach-Dziedzicach. Dzieci wzięły udział w Akademii Filmowej Multikina - najpierw pani psycholog rozmawiała z uczniami na temat emocji oraz empatii, czyli umiejętności współodczuwania z innymi. Następnie była projekcja filmu "Ratujmy Mikołaja".

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com