ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.006. grudnia obchodzimy wspomnienie Św. Mikołaja. W tym to dniu Mikołaj przychodzi z prezentami do grzecznych dzieci.

Dzieci w ZSP w Wiśle Wielkiej też były w tym roku grzeczne, bo Mikołaj, choć trochę spóźniony, ale przybył ze swoimi Elfami do szkoły i obdarował wszystkich uczniów czekoladowymi figurkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Zanim jednak Mikołaj wręczył prezenty, każda klasa zaśpiewała darczyńcy mikołajkową piosenkę. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni i z żalem (a także z nadzieją, że znów się pojawi) żegnali Mikołaja.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
2 2
6 6
dni
0 0
7 7
godzin
4 4
2 2
minut
5 5
0 0
sekund

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com