SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00We wtorek 15.12.2015 r. uczniowie klasy Ia i Ib zawitali do Sali Zabaw „Radocha” w Pszczynie.

Dzieci miały możliwość skorzystać z czteropoziomowego labiryntu wypełnionego różnego rodzaju przeszkodami, ze zjeżdżalni, basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami, armatek pneumatycznych, dmuchanego zamku do skakania, ścianki wspinaczkowej czy automatów do gier. Pobyt w Sali Zabaw „Radocha” sprawił, że dzieci w aktywny sposób spożytkowały swoją niekończącą się energię. Wszyscy uczniowie, choć bardzo zmęczeni, byli uśmiechnięci i zadowoleni z wycieczki do „Radochy” :)

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com