SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00... uczniów klas I-VI do wzięcia udziału w konkursach.

Konkurs 1 - Moja wymarzona biblioteka

W lutym 2016 r. biblioteka publiczna w Wiśle Wielkiej będzie przechodzić remont. Biblioteka zostanie pomalowana i otrzyma od firmy Meblik nowe meble: regały, dywany, pudy czy biurka. Końcem lutego zorganizowane zostanie uroczyste otwarcie. Konkurs „Moja wymarzona biblioteka” adresowany jest do uczniów przedszkola i klas I-III szkoły podstawowej w Wiśle Wielkiej. Zadaniem uczestników jest namalowanie dowolną techniką jego wymarzonej biblioteki. Być może znajduje się ona w parku? A może są w niej super-nowoczesne komputery? Czy znajdują się w niej ściany, na której namalowane są dinozaury? Prace można składać w bibliotece publicznej w Wiśle Wielkiej (ul. Cieszyńska 23) do 20.02 od wtorku do piątku w godzinach 13.00-17.00 oraz w soboty od 9.00 do 13.00. Rozstrzygnięcie konkursu podczas uroczystego otwarcia biblioteki.

Konkurs 2 - Pokonaj sieciorusy!

Zostań pogromcą sieciorusów! Działają w różnych miejscach: kradną, oszukują, próbują zniszczyć materiały, z których korzystają uczciwi użytkownicy komputerów i tabletów. Odszukaj je i pokonaj! Bezpieczeństwo całego Internetu ZALEŻY OD CIEBIE. "Pokonaj sieciorusy" to konkurs przeznaczony dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej. Po zgłoszeniu (za pomocą poczty email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Facebooku Sieciorusy) uczestnik otrzyma siedem zadań-misji: będzie musiał pokonać m.in. takie sieciorusowe zagrożenia jak Włamka, Brutala czy Śmieciucha. Osoba, która najlepiej poradzi sobie z wykonaniem wszystkich misji zyska tytuł Pogromcy sieciorusów! Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody i tytuł Pogromcy sieciorusów! Zapraszamy do udziału!

Najważniejsze informacje:
7 misji do rozwiązania za pomocą komputera
Uczestnicy: uczniowie klas IV-VI
Zgłoszenia przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / na Facebooku Sieciorusy
Termin – luty 2016
Nagrody – książki, materiały edukacyjne i tytuł Pogromcy sieciorusów!

Aleksandra Sobańska

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com