SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0018.01.2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wiśle Wielkiej mieli okazję po raz kolejny uczestniczyć w Eko akcji. Tym razem były to warsztaty ceramiczne.

Zanim przystąpiliśmy do pracy zabezpieczyliśmy salę i siebie przed nadmiernym zabrudzeniem. Następnie omówiliśmy ekologiczne właściwości i specyfikę używanego materiału jakim jest glina. Każdy z uczestników miał za zadanie stworzyć parę form rzeźbiarskich, w tym jedną płaskorzeźbę i  ażurowy świecznik. Niektórzy uczniowie zdążyli ulepić również naczynie: miseczkę lub paterę. Wykonane przez uczestników zajęć dzieła poczekają w ciepłym miejscu na wyschnięcie, następnie zostaną wypalone w profesjonalnym piecu do wypału ceramiki. Po takiej obróbce termicznej wrócą do swoich twórców, którzy zabiorą swoje rzeźby do domu.

Bożena Kania

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com