SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0023.01.2016 r. na auli głównej Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień uczestnikom powiatowych konkursów plastycznych zorganizowanych przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Dwie bardzo aktywne uczestniczki zajęć kółka plastycznego z Wisły Wielkiej prowadzonego przez p. Bożenę Kanię pojawiły się na tej uroczystości. Marysia Wala z klasy 3 zdobyła nagrodę główną w konkursie na komiks zatytułowany: "Eko bohater w trosce o nasze środowisko". Patrycja Przemyk z klasy 1a zdobyła wyróżnienie w konkursie zatytułowanym: "Najpiękniejsze stadiony Europy". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
Więcej informacji i relacja fotograficzna: Konkurs na komiks ekologiczny - tutaj, Konkurs Najpiękniejsze Stadiony Świata - tutaj.

Bożena Kania

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com