SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPInformacja dla rodziców dzieci w wieku szkolnym
Zapisy do szkół obwodowych oraz postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca do klas pierwszych szkół podstawowych
na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Państwo!

14 marca br. zostanie uruchomiony serwis internetowy https://sp-pszczyna.nabory.pl przeznaczony do zgłoszenia lub rekrutacji na wolne miejsca dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej w gminie Pszczyna na rok szkolny 2023/2024.     
Uruchomienie w 2023 roku zgłoszeń/rekrutacji elektronicznej do szkół podstawowych ma na celu usprawnienie procesu zgłoszeń/rekrutacji. Po wydrukowaniu z systemu zgłoszenia/wniosku i jego podpisaniu, koniecznym będzie jego przesłanie wraz z wymaganymi załącznikami pocztą lub osobiste złożenie w szkole.
W serwisie znajdą Państwo informację na temat:
• zasad przyjęcia do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Pszczyna na rok szkolny 2023/2024;
• terminów zgłoszeń/przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, (Zarządzenie nr SG.0050.2075.2023 Burmistrza Pszczyny z dnia z dnia 25.01.2023 r.),
• druków zgłoszeń/wniosków oraz stosownych oświadczeń niezbędnych na etapie zgłoszenia/rekrutacji do szkoły podstawowej,
• kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klasy I szkoły podstawowej posiadającej obwód oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów, a także liczbie punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria (Uchwała Nr XXXII/358/17 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 23 marca 2017 r. w sprawie kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do klasy I szkoły podstawowej posiadającej obwód oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria),
• obwodów szkół podstawowych (Uchwała nr XXI/301/20 Rady Miejskiej w Pszczynie z dnia 16 lipca 2020 r. w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Pszczyna.

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023/2024 do kl. I szkół podstawowych - tutaj

Uchwala - kryteria rekrutacji do kl. I SP - tutaj

Realizujemy:


 

Początek wakacji za:
2 2
5 5
dni
1 1
2 2
godzin
3 3
1 1
minut
5 5
6 6
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com