SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00„Czytaj książki z biblioteki… wtedy dowiesz się na pewno… kto był naszym pierwszym królem… będziesz wtedy w innym świecie, wyobraźnia cię przeniesie” – tak śpiewali uczniowie klas I A i I B w środę, 10 lutego, podczas pasowania na czytelnika.

Uroczystość tę poprowadziły uczennice kl. IV Julia Bobiec, Emilia Kozioł i Karolina Moczała. Pierwszoklasiści zastanawiali się, jak należy dbać o książki, wzięli udział w konkursach dotyczących znanych bajek i wierszy, uczyli się piosenki o tym, jak ważne jest czytanie książek. Na uroczystość tę zostali zaproszeni również goście – Książka, która pasowała dzieci na czytelników oraz Pan Dyrektor, który wręczył wszystkim kolorowe dyplomy oraz listy dla Rodziców. Świadkami tego wydarzenia były wychowawczynie – Pani Anna Kozyra oraz Pani Agnieszka Marcinkowska. Na zakończenie spotkania uczniowie, którzy wykazali się dużą wiedzą i aktywnością, otrzymali nagrody w postaci zakładek, planów lekcji i tabliczek mnożenia. Gdy emocje opadły, pierwszoklasiści odwiedzili bibliotekę szkolną, gdzie zapoznali się z zasadami zachowania w tym miejscu oraz mogli po raz pierwszy wypożyczyć samodzielnie książki do domu.

Wszystkim czytelnikom z klas I A i I B życzymy niesamowitych przygód z nowymi przyjaciółmi czekającymi na nich na kartach wypożyczanych książek :)

Katarzyna Dudek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com