ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0012 lutego 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole walentynki.

W tym dniu przede wszystkim na I miejscu trzeba było przesłać komuś "walentynkę", niekoniecznie od zakochanej osoby, gdyż jest to dzień wyrażania sobie dobrych uczuć, a więc można ją było dać osobie lubianej, życzliwej i miłej. Na początku naszej walentynkowej zabawy odbył się konkurs na "Najsympatyczniejszą parę" w szkole. Najlepsi w konkurencjach walentynkowych okazali się Eryk z klasy VI i Marysia z klasy Ia i to im wręczono medale sympatycznej pary. Całą uroczystość dodatkowo uświetnił zespół wokalny piosenkami o miłości.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
9 9
0 0
dni
1 1
7 7
godzin
4 4
3 3
minut
1 1
1 1
sekund

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com