SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0012 lutego 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole walentynki.

W tym dniu przede wszystkim na I miejscu trzeba było przesłać komuś "walentynkę", niekoniecznie od zakochanej osoby, gdyż jest to dzień wyrażania sobie dobrych uczuć, a więc można ją było dać osobie lubianej, życzliwej i miłej. Na początku naszej walentynkowej zabawy odbył się konkurs na "Najsympatyczniejszą parę" w szkole. Najlepsi w konkurencjach walentynkowych okazali się Eryk z klasy VI i Marysia z klasy Ia i to im wręczono medale sympatycznej pary. Całą uroczystość dodatkowo uświetnił zespół wokalny piosenkami o miłości.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
4 4
godzin
3 3
1 1
minut
2 2
2 2
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com