SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.008 marca to dzień, kiedy nie tylko mężczyźni obdarowują kobiety kwiatami, lecz także i chłopcy pamiętają o swoich koleżankach i nauczycielkach.

W naszej szkole chłopcy przygotowali i odegrali śmieszne scenki związane ze świętem kobiet obchodzonym już w raju, wśród jaskiniowców, u Indian i współcześnie. Paniom chłopcy sprawili niespodziankę w postaci konkursu – „Rozpoznaj kim jestem”. Nasze panie nie miały problemu z  rozpoznaniem siebie, gdyż chłopaki bardzo dobrze przygotowali się do tej konkurencji i naprawdę upodobnili się do swoich nauczycielek. Na zakończenie były życzenia, kwiaty i tradycyjne „Sto lat”. Dziękujemy chłopcom i kolegom za miły dzień. Cieszymy się, że pamiętali o nas - dziewczynach i kobietach :)

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com