SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0016 marca 2016 r. reprezentantki naszej szkoły: Martyna Baiger, Natalia Brudek i Małgorzata Kubica wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym "Dopalacze kradną życie".

Dziewczynki w oryginalnym stylu zaprezentowały plakat edukacyjny ukazujący zgubne skutki zażywania dopalaczy. Podczas rozgrywek konkursowych wykonały karykaturę osoby uzależnionej oraz napisały fraszkę.

Komisja doceniła pracę naszych uczennic przyznając im III miejsce.

GRATULUJEMY!!!

Izabela Kościelny

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
3 3
godzin
3 3
5 5
minut
1 1
7 7
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com