ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 1 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski.

W Szkolnym Konkursie Recytatorskim wzięli udział uczniowie klas I-VI. Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowania poezją dziecięcą, rozwijanie zdolności recytatorskich, upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci oraz prezentację umiejętności uczniów. Uczniowie biorący udział w konkursie zaprezentowali wiersze J. Brzechwy, J. Tuwima, D. Gellner, W. Chotomskiej i innych autorów. Wyniki konkursu poznamy wkrótce.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
2 2
6 6
dni
0 0
9 9
godzin
0 0
5 5
minut
1 1
5 5
sekund

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com