SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Wiosna przyszła dużymi krokami. Spragnione słońca dzieci bardzo chętnie spędzają każdą wolną chwilę na dworze, na boisku w promieniach słońca.

Korzystając z pięknej pogody uczestnicy zajęć plastycznych POPP postanowili przyozdobić tę część boiska, do której najmniej dociera światło słoneczne, aby każda przestrzeń na zewnątrz budynku zachęcała do wyjścia na świeże powietrze. Kolorowe mandale z elementami organicznymi, zwierzęta zaplątane w "esy floresy" utworzyły niesamowity, kolorowy dywan. Mimo to, że dzieło przetrwa tylko do pierwszego deszczu, to sam akt tworzenia sprawił nam wiele radości, dlatego będziemy częściej korzystali z ładnej pogody i tworzyli na zewnątrz.

Bożena Kania

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com