SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniach 12.04.-13.04.2016 r. uczniowie kl. V i VI wraz z opiekunami byli w Warszawie.

Poniżej przedstawiamy relację uczestników z wyjazdu do stolicy.
„Program naszej wycieczki był bardzo bogaty i przedstawiał się następująco: zwiedzanie Stadionu Narodowego, pobyt w Centrum Nauki Kopernik, wejście do Planetarium, zwiedzanie Warszawy z przewodnikiem – Łazienki, Pałac na Wodzie, Pomnik Chopina, spacer po parku, zabytki Krakowskiego Przedmieścia, Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza.
Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Warszawa to piękne miasto. Zachwyca nowoczesnością, ale urokliwe są jej zabytki, które mieliśmy okazję poznać. Miło wspominamy również pobyt w hotelu. Byliśmy bardzo grzeczni i o godz. 22.00 była cisza nocna. Wszystkie posiłki były bardzo smaczne, więc nikt nie był głodny. Warto jeszcze wspomnieć o naszym pobycie na Stadionie Narodowym. Obiekt zachwycił każdego uczestnika wycieczki. Godne polecenia jest też Centrum Nauki Kopernik, w którym byliśmy około 3 godziny i nikt się nie nudził. Mówiąc krótko nasza wycieczka to miła atmosfera, dużo wrażeń, maksimum zadowolenia”.

Uczestnicy

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com