SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W sobotę 23.04.2016 r. na hali POSiR nasze 5 i 6-latki wzięły udział w IX Pszczyńskiej Olimpiadzie Przedszkolaków. Każdy z uczestników zaprezentował się wspaniale, co sprawiło, że zajęli I miejsce!

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz dyplomy za aktywny udział w olimpiadzie oraz cała drużyna odebrała największy puchar za zdobycie I miejsca. W Olimpiadzie uczestniczyło 21 placówek z Gminy Pszczyna: przedszkoli, oddziałów szkolno-przedszkolnych. Rywalizacja odbywała się w trzech turach. Drużyny liczące 18 zawodników (dziewczynek i chłopców) zmagały się w 8 różnych grach i zabawach: sadzenie ziemniaków, sztafeta z piłką lekarską, sztafeta z pałeczką, wyścig sprawnościowy, wyścig piesków, bieg slalomem, piłka w tunelu i rzut do celu. Impreza zorganizowana została na wzór prawdziwej Olimpiady. Rozpoczęliśmy uroczystym przemarszem drużyn, Hymnem Przedszkolaka i rozwieszeniem flagi Pszczyńskiej Olimpiady Sportowej Przedszkolaków. Każde przedszkole zaprezentowało też swoje motto. Po oficjalnym rozpoczęciu nadszedł czas na zmagania sportowe. Każdemu zwycięstwu towarzyszyły okrzyki radości, podskoki czy "piątki". Przedszkolakom kibicowały liczne grupy rodziców i bliskich, a także burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol i dyrektor MORiS Dariusz Zuber.

Gratulacje dla uczestników i dziękujemy wszystkim, którzy dopingowali nas i trzymali kciuki!!!

„Czy wygramy, czy przegramy,
to się nigdy nie poddamy!
Wisła Wielka radę da,
wszyscy razem hip hip hurra”!

Galeria zdjęć 1 - tutaj

Galeria zdjęć 2 - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
5 5
godzin
3 3
1 1
minut
2 2
3 3
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com