SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.009.05.2016 r. w sali Ośrodka Hodowli Żubrów i Edukacji Leśnej w Jankowicach odbyła się V edycja konkursu przyrodniczego dla klas II i III „Co rośnie i hasa w naszych pszczyńskich lasach?”.

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkolno–Przedszkolny w Studzienicach we współpracy z Nadleśnictwem Kobiór. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Zuzia Nocoń i Tomek Beer (klasa III). Zawodnicy zmierzyli się z różnymi pytaniami, zagadkami i łamigłówkami przyrodniczymi. Były m.in. pytania o warstwy lasu, test wiedzy ogólnej o lesie, rozpoznawanie drzew na podstawie liści i owoców oraz ptaków, ich odgłosów i zdjęć. Uczniowie wykazali się wiedzą na temat rodzin zwierząt, czy sposobu dbania zwierząt o higienę. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce!!! Gratulujemy!!!

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

źródło: www.zspstudzienice.pl

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com