SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0013 maja 2016 r. zostały przeprowadzone w Zespole Szkolno-Przedszkolnym - w związku z próbnym alarmem przeciwpożarowym - ćwiczenia obiektowe z udziałem zastępów OSP z Wisły Wielkiej, Wisły Małej i Łąki.

W trakcie pozorowanych działań gaśniczych i ratowniczych nasi uczniowie i wychowankowie oraz pracownicy i nauczyciele, mieli okazję zobaczyć sprawność i zaangażowanie strażaków, z jakim nieśli pomoc w razie zaistniałego niebezpieczeństwa pożarowego. Wielką atrakcją była także możliwość przyjrzenia się z bliska sprzętowi gaśniczemu, jak również bezpośredni kontakt ze strażakami.

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com