SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 20 maja klasa II a i II b wyjechały na wycieczkę do ZOO w Chorzowie.

Celem wycieczki było obejrzenie zwierząt tych dobrze nam znanych (z naszego podwórka) - żubrów, saren, bocianów, łabędzi, kucyków oraz tych egzotycznych, takich jak: żyrafy, lwy, tygrysy, krokodyle, zebry. Nie sposób wymienić wszystkich zwierząt. Było ich tak dużo, ale wszystkie były kolorowe, ciekawe, przykuwały uwagę swoim wyglądem, zachowaniem, zwyczajami. Z wycieczki przywieźliśmy ciekawe pamiątki, wspaniałe wspomnienia, tym bardziej że pogoda dopisała. Czekamy na kolejne tak udane wycieczki :-)

Joanna Janik-Zemczak, Elżbieta Winkler, Jolanta Kałamała

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com