SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0023 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Regionalny. W tym roku mieliśmy okazję gościć szczególną osobę - pana Antoniego Wuzika, który podzielił się z nami swoimi wspomnieniami.

Opowieść pana Antoniego była niezwykle wzruszająca. Historia jego młodości przepełniona cierpieniem, ale i ogromną nadzieją, która nie gasła nawet w najcięższych chwilach, uświadomiła nam jak wielka siła drzemie w człowieku.
Tradycyjnie podczas obchodów Dnia Regionalnego nie zabrakło również zdrowej rywalizacji. Drużyny młodsze mogły wykazać się talentem plastycznym malując krajobraz Wisły Wielkiej. Starsze dzieci zmagały się w konkurencjach sprawdzających znajomość historii naszej szkoły oraz języka gwarowego. Ponadto musiały wykazać się sprawnością w zadaniach praktycznych. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.
Ostatnim punktem programu był występ dzieci w przedstawieniu „Zamieszanie w krainie bojek”. Bajka w języku gwarowym wprowadziła wszystkich w znakomity nastrój, wywołując uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Szczególne podziękowania kierujemy do Działu Promocji Ziemi Pszczyńskiej, który to wsparł naszą inicjatywę wspaniałymi upominkami dla dzieci oraz do Rady Rodziców, która zakupiła pyszny poczęstunek.

Izabela Kościelny

"Wspomnienia są jak korzenie.

Nieważne, dobre czy złe.

Wszyscy wiemy, że drzewo z bujnymi korzeniami trudno wyrwać"

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com