SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0031.05.2016 r. uczniowie naszej szkoły realizowali akcję oświatowo-zdrowotną "Światowy Dzień bez Tytoniu".

Akcja ta była realizowana dwuetapowo: 30 i 31 maja. W pierwszym etapie uczniowie kl. VI na zajęciach z techniki pod okiem pani Izabeli Kościelny brali udział w konkursie plastycznym "Palenie szkodzi". Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce - Katarzyna Skorupka

II miejsce - Krzysztof Kwoska

III miejsce - Angelika Dziadosz

Wszystkie prace zostały wyeksponowane na gazetce, a autorzy nagrodzonych prac otrzymali symboliczne nagrody. W drugim etapie uczestnicy zajęć świetlicowych wysłuchali pogadanki na temat skutków zdrowotnych i ekonomicznych palenia papierosów oraz e-papierosów wygłoszonej przez panią pedagog Mirosławę Uszok. Następnie wykonano gazetkę pod hasłem Światowej Organizacji Zdrowia: Jednolite opakowania wyrobów tytoniowych - fakty i wyzwania. W tym dniu podsumowano też realizację programu edukacji antytytoniowej "Nie pal przy mnie, proszę!", który był realizowany na zajęciach świetlicowych.

Izabela Kościelny, Mirosława Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com