SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W poniedziałek 30.05.2016 r. przedszkolaki z grupy I i II oraz uczniowie klasy Ia i Ib uczestniczyli w niezwykłym pokazie eksperymentów z dziedziny chemii i fizyki, a to wszystko dzięki naszym Gościom - instruktorom Fabryki Kreatywności.

Sala gimnastyczna naszej szkoły zmieniła się w małe laboratorium. Wszystkie dzieci były oczarowane eksperymentami jakie mogły nie tylko oglądać, ale i w niektórych same uczestniczyć, zmieniając się w Małych Naukowców. Dzięki przedstawionym doświadczeniom dzieci przekonały się, iż nauka wcale nie musi być nudna - wręcz przeciwnie - może być przyjemna, ciekawa, a czasem i bardzo zaskakująca. Taka "nauka na wesoło" była dla wszystkich wspaniałą i niezapomnianą przygodą, dlatego mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie.

Anna Szpejna

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com