SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.001.06.2016 r. w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tym razem zamiast zabawy tanecznej bawiliśmy się w podchody.

Zanim wyruszyliśmy w teren, przedstawiliśmy komisji swoje stroje, hasła i nazwy grup. Komisja miała nie lada problem komu przyznać za prezentację najwięcej punktów, ponieważ wyglądaliśmy wystrzałowo :) Każda drużyna miała naprawdę pomysłowy strój, ciekawą nazwę oraz hasło. Podczas wędrówki mieszkańcy naszej miejscowości z chęcią pomagali nam rozwiązywać zadania i z radością przyjmowali nas na swoich posesjach. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wróciliśmy do szkoły, gdzie czekała na nas niespodzianka w postaci pizzy i soczku, ufundowana przez Radę Rodziców. Na zakończenie komisja ogłosiła zwycięzcę, czyli grupę, która otrzymała najwięcej punktów za wykonane w terenie zadania. A zwycięzcą została grupa pani Ani Kozyra pod nazwą Detektywi Przyrody. Był to niezapomniany i wspaniały dzień, którego dalszy ciąg wypełnili nasi rodzice, składając nam życzenia i ofiarując prezenty. Dziękujemy!

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com