SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 6 czerwca 2016 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 11 w Porębie IX Międzyszkolny Konkurs „Omnibus 2016” klas I – III.

Patronat nad konkursem objęło Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „Omnibus”. Do konkursu przystąpiło 32 uczniów z 11 szkól naszego regionu. Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Beer (kl. Ia), Amelia Gałuszka (kl. IIa), Zuzanna Nocoń (kl. III). Uczniowie rozwiązywali testy w trzech kategoriach wiekowych: klasa I, klasa II, klasa III. Test sprawdzał umiejętność czytania ze zrozumieniem, stosowania zasad ortografii, umiejętność rachunkową, logicznego myślenia, a także ogólną wiedzę o otaczającym świecie. Wyniki konkursu prezentowały się następująco:

II miejsce w kategorii kl. I – Piotr Beer (kl. Ia)
III miejsce w kategorii kl. II – Amelia Gałuszka (kl. IIa)
III miejsce w kategorii kl. III – Zuzanna Nocoń (kl. III)

Gratulujemy !!!

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com