ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 10 czerwca uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam” organizowanej przez miesięcznik „Biblioteka w Szkole”.

Celem tego przedsięwzięcia było zgromadzenie w jednym miejscu jak największej ilości osób czytających swoją ulubioną książkę i udowodnienie, że pomimo iż ponad 60 % dorosłych Polaków w ciągu roku nie przeczytało ani jednej książki, to MY CZYTAMY!

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
1 1
4 4
7 7
dni
1 1
3 3
godzin
4 4
5 5
minut
0 0
1 1
sekunda

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com