SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W tym roku szkolnym do egzaminu na kartę rowerową przystąpiło 28 uczniów z klas III-VI.

Egzamin ten składał się z trzech etapów. W pierwszym etapie uczniowie rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Drugi etap - pierwsza pomoc. Pielęgniarka pani Stanisława Mikołajczyk przeszkoliła dzieci w zakresie udzielania pierwszej pomocy. W ostatnim etapie  egzaminu uczniowie zmagali się z rowerowym torem przeszkód przygotowanym przez pana Marka. Pozytywny wynik uzyskało 27 uczniów. Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!!!!

Mirosława Uszok
Izabela Kościelny

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com