SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Nasi uczniowie z kl. VI oraz V mogą pochwalić się kolejnymi bardzo dobrymi wynikami uzyskanymi w konkursach międzyszkolnych.

24.05.2016 r. został przeprowadzony VIII Międzyszkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem „Czytam, więc wiem”. Tematem przewodnim konkursu były „Miłe i niemiłe pogodowe kaprysy”. Brały w nim udział 2 uczennice z klasy V. Zmagały się z trudnymi poleceniami. Na rozwiązanie 23 zadań miały 60 minut. Wyróżnienie otrzymała Martyna Baiger.
W dniu 7.06.2016 r. w Gimnazjum nr 5 w Studzionce dla klas VI odbył się konkurs matematyczno-przyrodniczy. Naszą szkołę reprezentowali Maciek Jurczyga, Natalia Pająk oraz Jakub Pudełko. Konkurs składał się z dwóch etapów: wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej zjawisko przyrodnicze oraz z testu matematyczno-przyrodniczego. Maciej Jurczyga zajął II miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Halina Lisowska, Mateusz Strokol

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com