SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0018 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny, którego organizatorem byli rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Był to dla wszystkich uczestniczących dzień pełen wrażeń. Każdy mógł brać udział w różnych konkurencjach i zabawach. Rodzice chętnie próbowali swoich sił w konkurencjach sportowych prowadzonych przez pana dyrektora i pana Mateusza Strokola. Dzieci bawiły się w zabawach, które prowadziły animatorki oraz wychowawcy przedszkola. Wielkim powodzeniem cieszyła się foto-budka obsługiwana przez uczennicę Gimnazjum w Studzionce - Krysię Grzegorzek - za co jej serdecznie dziękujemy. Wiele radości sprawiło, szczególnie młodszym dzieciom, malowanie twarzy. Animacje prowadzone przez Akademię Sportu również były bardzo ciekawe, a chętnych do zabawy nie brakowało. Na naszej nowej i pięknej scenie wystąpili uczniowie w konkursie "Mam talent". Wielkie zainteresowanie wzbudził występ przedszkolaków i zerówki. Dużym powodzeniem cieszył się także pokaz Akademii Sztuk Walki. Nie brakowało też "uciech dla ciała", gdyż obficie zaopatrzony był sklepik szkolny, a panie z Rady Rodziców raczyły nas pysznymi ciastami, frytkami, hot-dogami, a rodzice mogli nawet poczęstować się kawą. Muzyką bawił i rozweselał nas DJ Tomasz, a najważniejsze, że dopisywała nam w tym dniu piękna pogoda.

Barbara Uszok

Sponsorzy Pikniku Rodzinnego:

  • Sołtys i Rada Sołecka Wisły Wielkiej
  • Zakłady Mięsne Henryk Kania z Pszczyny
  • Cukiernia "u Brzęczka" Pszczyna
  • Cukiernia "Niedźbała" Pszczyna
  • Cukiernia "Nowak" Brzeźce
  • Cukiernia "Pawlas" Studzionka
  • Cukiernia "Jasiek" Pszczyna
  • Restauracja "u Przewoźnika" Tychy
  • Kaufland Pszczyna
  • Sala Zabaw "Radocha" Pszczyna

Zdjęcia z pikniku - tutaj.

Dziękujemy Panu Piotrowi Kubicy za udostępnienie zdjęć.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com