SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W piątek 24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Program artystyczny przygotowała klasa V pod kierunkiem Pani Jolanty Kałamały. W dalszej części uroczystości uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali z rąk Pana Dyrektora oraz wychowawców nagrody książkowe, a starsi uczniowie świadectwa z czerwonym paskiem. Uczniowie kl. IV-VI, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen oraz wykazali się sukcesami sportowymi, otrzymali stypendia. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa oraz życzyli przede wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

Do zobaczenia 1 września 2016 r. !!!

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com