SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 16 IX 2016 r. nasza szkoła tradycyjnie włączyła się w akcję "Sprzątania Świata".

Do działania na rzecz oczyszczania Ziemi z śmieci wyrzucanych przez nieodpowiedzialnych ludzi, wyruszyły klasy IV, V oraz VI. Uczniowie na początku zostali zaopatrzeni w worki na śmieci i jednorazowe rękawiczki, po czym z zapałem ruszyli w teren. Głównie sprzątali ulicę Hodowców, Mleczną, Słoneczną oraz Pogodną. Mimo, iż śmieci z roku na rok jest mniej, uczniowie i tak uzbierali sporą ilość odpadów.

Galeria zdjęć - tutaj.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com