SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W środę 21.09.2016 r. uczniowie klasy IIa i IIb wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie.

Zajęcia związane były z tematem kształtowania postaw i wychowania do wartości. Została przedstawiona historia "Nowy dom małego rysia Rudka" z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai. Dzieci miały okazję porozmawiać o lesie i skutkach wylesiania oraz o sposobach ochrony lasów. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w rozmowie i z niecierpliwością oczekują na kolejną wizytę pani z Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie.

Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com