SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Jest taki jeden dzień w roku szkolnym, kiedy to dziewczyny są bardzo miłe dla swoich kolegów i na dodatek jeszcze obdarzają ich prezentami, szykują różne niespodzianki, a nawet dla nich tańczą i śpiewają. Tym właśnie dniem jest Dzień Chłopca.

Jak co roku dziewczyny stanęły na wysokości zadania i znów zaskoczyły chłopców swoim pomysłem na wspólną zabawę. Tym razem koleżanki zaprosiły kolegów do udziału w konkurencji zatytułowanej "Siedmiu wspaniałych". Chłopcy walczyli o tytuły: Zawsze uśmiechnięty, Pozytywnie zakręcony, Na nim zawsze można polegać, Człowiek - wirtuoz, Top Model, Najlepszy sportowiec, Omnibus. Na zakończenie dziewczyny wręczyły wszystkim chłopcom symboliczny prezent w postaci lizaków. Prezenty otrzymali także nasi dorośli „chłopcy”, czyli pan dyrektor i pan Smołka. Wszyscy uczniowie, a szczególnie chłopcy, dobrze się w tym dniu bawili, a dziewczyny były dumne, że impreza się udała.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com