ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0010 października uczniowie klas II mieli okazję obejrzeć - w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla szkół - wyjątkową historię o rycerzu poszukującym konia i koniu chcącym odszukać swojego rycerza.

Spektakl opowiadał o przygodach Rycerza bez konia i Konia bez rycerza, którzy szukają siebie nawzajem. Obok tytułowych bohaterów w przedstawieniu pojawili się: uwięziona w wieży królewna, źli rozbójnicy, czarodziejka z magiczną kulą i straszny smok. Była to opowieść z morałem, o tym, że marzenia się spełniają, jeżeli tylko nie przestajemy w nie wierzyć.

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
5 5
9 9
dni
2 2
1 1
godzin
0 0
1 1
minuta
0 0
5 5
sekund

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com